fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Szczeniaki Wyżeł Weimarski długowłosy 2023 już na świecie

Szczeniaki Wyżeł Weimarski długowłosy 2023 już na świecie

  • przez

Nowy rok rozpoczynamy z przytupem! 19 stycznia na świat przyszło 10 szczeniaków rasy wyżeł weimarski długowłosy! Miot podzielił się po równo, na 5 dziewczynek i 5 chłopaków. Nie był to wymarzony poród, po odejściu wód Dakota nie przejawiała chęci do skurczy, skończyło się na cesarskim cięciu. Finalnie wszyscy zdrowi wróciliśmy do domu, Dakotka poczuła instynkt macierzyński i zajęła się swoim potomstwem.

Wyżeł Weimarski Długowłosy – więcej informacji

Arrow – rodzice (Puma von der Wartelshohe x Stendyssens Snefrid)
Anders w ostatnim czasie otrzymał tytuł Danish Winner 22, ponadto jest Junior World Winner 2017, International Champion CIE, German Champion VDH, trzy razy z rzędu Danish Breed Winner, German “Jahressieger”, Danish Winner, German Winner i więcej.
Badania: Dysplazja stawów biodrowych – HD/A, Dysplazja stawów łokciowych – ED 0/0, Certyfikat okulistyczny, Nie jest nosicielem HUU, SLC, SPS i HYM (badanie genetyczne)

Dakota rodzice (Kasimir vom Hasetal x Bonna Crazy Forever) jest wyżłem importowanym z Czech z renomowanej hodowli Crazy Forever. Posiada tytuł Championa Polski
Badania: Dysplazja stawów biodrowych – HD/A, Dysplazja stawów łokciowych – ED 0/0, Certyfikat okulistyczny, Nie jest nosicielem mielopati zwyrodnieniowej (badanie genetyczne), Nie jest nosicielem HUU, SLC (badanie genetyczne)

Do nowych domów w Polsce będą mogły pojechać początkiem kwietnia 2023.
Szczeniaki tej rasy są bardzo inteligentne i towarzyskie, świetnie nadają się na rodzinnego pupila jednak należy pamietać że wyżły weimarskie długowłose potrzebują dużo ruchu i zabawy, dlatego są odpowiednie dla osób aktywnych.

Nasza Hodowla Simply Gray FCI należy do Związku Kynologicznego w Polsce (ZKWP oddział Radom), jedynej w Polsce organizacji uznanej przez Międzynarodową Federację Kynologiczną (FCI).
Jesteśmy domową hodowlą wyżłów weimarskich,  szczenięta od urodzenia będą mieszkały razem z nami, bez kojców i budy dla psa.  Zapewni im doskonałą socjalizację i zrównoważony rozwój.

Każde szczenię zostanie zaszczepione, odrobaczone i zaczipowane, dostanie również metrykę ZKwP, która uprawnia do wyrobienia rodowodu oraz książeczkę zdrowia i wyprawkę.

Nasza hodowla znajduje się w województwie Mazowieckim, 70km od Warszawy.
Rodzice są przebadani, posiadają certyfikaty kardiologiczne, okulistyczne, są wolni od dysplazji stawów.